Fëmijët Tipi tendë - Kinë gjelbër Camping Produkte
mirëpritur për kompaninë tonë

Fëmijët Tipi tendë

Përshkrim i shkurtër:

 Feature:

• mirë për fëmijë dhe fëmijët

• dizajn të ndryshme është në dispozicion


Detail Product

Produkt Tags

Item: GC-TT1804

Përshkrimi: Fëmijët tendë / Tipi tendë

Size: 190 x 190 x 130cm

Flysheet: 185T veshja PA poliestër

tendë Inner: N / A

Kati: PE 120g / M2

Pole: tub çeliku 16 / 19mm

Paketimi: Zippered kryer qese me futur ngjyra

Factory show

KAMPIMI GREEN Porducts CO., LTD është themeluar në vitin 2010 në qytetin e Changzhou, provincën Jiangsu, Kinë. E cila është e specializuar në tendë, gjumi qese, batanije piknik, kampe batanije, mat vetë-inflatable, kampe mobilje dhe disa pajisje kampe. Ka rreth 130 punëtorë në fabrikën tonë.

Ne jemi të përkushtuar veten për të siguruar kualifikohen dhe sigurisë të produkteve. Të dy organikën dhe punës janë mundësuar nga këtij qëllimi. Të gjitha prodhimet janë inspektuar një nga një para se të dërgesës. Shumica e produkteve tona kanë kaluar testin relative e kërkuar nga tregu evropian dhe tregun e Amerikës Veriore, duke përfshirë AZO, kadmium, PAH, të çojë PËRMBAJTJA, arrijnë, phthalates, formaldehyde, EN13537, EN71, CPAI-84, CPAI-75, ISO5912.

Our good quality products and faithful business style earned us many customers, including  Eureka, Nordisk, Red fox, Obelink,  E. Leclerc, Rusta, ALDI, UNHCR, LIONS international, Military department from different countries…, if you think it is important to you, please don’t hesitate to contact us!

workshop  fabric inspecting machine  reinforcement sewing  cutting room
carding machine  fabric cutting  Plate Making Room  High frequency heat sealing
Quilt for tipical america sleeping bag style  seam taped  Quilting seam  rain test
Hot products
tent1tent4tent7
tent2tent5tent8
tent3tent6tent9
certificate
ISO5912  REACH tent  Tent CPAI-84
FAQS

1.Is your tent waterproof?

Whether a tent is waterproof not only related to how much water column of the fabric, the most important are design and workmanship. It sounds easy, but lots of tents on the market is fail to do so, even it mentioned water column 5000mm. Thanks for indoor rain test equipment, which make it possible to have light rain to storm anytime, it help us to find any leaking possibility to ensure us to be able to produce complete waterproof tent.please refer to  below  video

2. How to identify a tent for how many person?

Në përputhje me rrethanat për të ISO5912, ka 2 kategori për tenda. Kategoria A me peshë të përgjithshme për person jo më shumë se 2.5kg, Kategoria B me peshë të përgjithshme për person më shumë se 2.5kgs. Për kategorinë B, çdo person duhet të ketë zona të gjumit jo më pak se 200 x 60 cm. Për kategorinë A, gjatësia e përgjithshme duhet të jo më pak se 195cm, gjerësia në shpatullat duhet të jo më pak se 58cm, në kokë dhe pozitën këmbët duhet të jo më pak se 35cm. Nëse është e vështirë për ju për të kujtuar atë, vetëm duhet pasur parasysh se çdo person duhet të ketë sipërfaqe të gjumit jo më pak se 200 x 60 cm.

 

3.How to guarantee your product quality?What measurement are you taken?

Ne kemi një rregull të rreptë për inspektim. Të gjitha materialet do të inspektohen dhe të gjitha produktet e përfunduar do të inspektohen një nga një para se të dërgesës. Ju mund të dini nëse furnizuesi juaj të bëjë inspektim për produktet tuaj duke kontrolluar nëse ka ndonjë pjesë default. Kjo nuk është e mundur që 100% e produkteve të tyre të përmbushur standardet.

 

4. What is your minimum order quantity?

Sasia minimale Urdhri varet artikujve të ndryshme dhe detaje të produktit. Normalisht nga 500pcs në 2000pcs, disa artikuj më shumë, disa më pak. Ju lutemi të na kontaktoni për çdo send tjetër.

 

5. What is the average lead time?

Për mostrat, koha çojë është rreth 7 ditë. Për prodhimin në masë, koha çojë është 45-60 ditë pas marrjes së pagesës depozitave. Kohë të çojë në fuqi kur (1) kemi marrë depozitën tuaj, dhe (2) kemi miratimin përfundimtar për produktet tuaj. Nëse kohët tona të çojë nuk punojnë me afat tuaj, ju lutem shkoni në kërkesat tuaja me stafin tonë. Në të gjitha rastet ne do të përpiqemi për të akomoduar nevojat tuaja. Në shumicën e rasteve ne jemi në gjendje për ta bërë këtë.


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !