добредојде во нашата компанија

за нас

фабричка зграда

Basic Information

GREEN кампување porducts CO., Ltd е основана во 2010 година во градот Changzhou, Jiangsu провинција, Кина. Која е специјализирана во шатор, вреќа за спиење, пикник ќебе, кампување ќебе, само-гумени МАТ, кампување мебел, а некои кампување додатоци. Постојат околу 130 работници во фабриката.

Product Quality

Ние се посветени да обезбедат квалификува и безбедноста на производите. Двете организациона шема и работното се напојува со оваа цел. Сите производи се проверени еден по еден пред пратката. Поголемиот дел од нашите производи имаат положено тест во однос на барање на европскиот пазар и Северна Америка пазарот, вклучувајќи азо, кадмиум, PAHs, содржината на олово, да стигнете, фталати, формалдехид, EN13537, EN71, CPAI-84, CPAI-75, ISO5912.

Product display
Магацински

R & D

Ние сме горди на нашите истражувања и развој, кои ни помагаат да донесе многу нови елементи на нашите клиенти и да им помогне на многу од нашите клиенти да имаат нивните идеи се обистини.

Кој сме ние работа со?

Нашите добри квалитетни производи и верен бизнис стил заработил ни многу клиенти, вклучувајќи Eureka, Нордиск, црвена лисица, Obelink, Е. Леклерк, Rusta, Aldi, УНХЦР, лавови меѓународни, воена оддел од различни земји ..., ако мислите дека тоа е важно да се вас, немојте да се двоумите да контактирате со нас!
Workshop1-1

WhatsApp Интернет разговор!