mirëpritur për kompaninë tonë

Rreth nesh

Fabrika Building

Basic Information

KAMPIMI GREEN Porducts CO., LTD është themeluar në vitin 2010 në qytetin e Changzhou, provincën Jiangsu, Kinë. E cila është e specializuar në tendë, gjumi qese, batanije piknik, kampe batanije, mat vetë-inflatable, kampe mobilje dhe disa pajisje kampe. Ka rreth 130 punëtorë në fabrikën tonë.

Product Quality

Ne jemi të përkushtuar veten për të siguruar kualifikohen dhe sigurisë të produkteve. Të dy organikën dhe punës janë mundësuar nga këtij qëllimi. Të gjitha prodhimet janë inspektuar një nga një para se të dërgesës. Shumica e produkteve tona kanë kaluar testin relative e kërkuar nga tregu evropian dhe tregun e Amerikës Veriore, duke përfshirë AZO, kadmium, PAH, të çojë PËRMBAJTJA, arrijnë, phthalates, formaldehyde, EN13537, EN71, CPAI-84, CPAI-75, ISO5912.

Product display
depo

R & D

Ne jemi krenarë për hulumtimet tona dhe të zhvillimit, të cilat na ndihmojnë për të siguruar shumë sende të reja për klientët tanë dhe për të ndihmuar shumë të klientëve tanë të kenë idetë e tyre të vijnë e vërtetë.

Kush jemi ne punë me?

Produktet tona të mira të cilësisë dhe stilit të besueshëm të biznesit na fituar shumë konsumatorë, duke përfshirë Eureka, Nordisk, dhelpra e kuqe, Obelink, E. Leclerc, Rusta, Aldi, UNHCR, kuriozitete ndërkombëtar, Departamenti ushtarake nga vende të ndryshme ..., në qoftë se ju mendoni se është e rëndësishme që të ju, ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni!
Workshop1-1

WhatsApp Chat Online!